Arhiva din categoria ‘Concursuri’
Rezultatele concursului „Ion Barbu-Dan Barbilian”
REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII
COLEGIULUI NAŢIONAL „MIHAI VITEAZUL” SLOBOZIA
LA CONCURSUL ”ION BARBU-DAN BARBILIAN”
organizat de ISJ Calarasi
octombrie 2012
NR.CRT | NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVILOR | CLASA | PREMIUL | PROFESOR ÎNDRUMĂTOR |
1. | Zarna Gabriela | a XII-a | Mentiune | Tender Cristina |
ELEVII ÎNSCRIȘI LA CONCURSUL DE LECTURĂ „POVEȘTILE CANGURULUI „
ELEVII ÎNSCRIȘI LA CONCURSUL DE LECTURĂ
POVEȘTILE CANGURULUI
(faza pe şcoală- 9 noiembrie 2012)
CLASA a V-a
NR.CRT. |
NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI |
PROFESOR COORDONATOR |
PANAIT ANDREEA | TENDER CRISTINA | |
SANDU RUCSANDRA | TENDER CRISTINA | |
TEODORESCU ANDREI | TENDER CRISTINA | |
HONCIU EDUARD | TENDER CRISTINA | |
STOICA RAREŞ | TENDER CRISTINA | |
TONŢ VLAD | TENDER CRISTINA | |
AGHEORGHESEI SEBASTIAN | TENDER CRISTINA |
CLASA a VI-a
NR.CRT. |
NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI |
PROFESOR COORDONATOR |
CIOCHINARU BIANCA | TENDER CRISTINA | |
PĂUN RAUL | TENDER CRISTINA | |
STAN ANDREEA | TENDER CRISTINA | |
POPAZU ANDREI | TENDER CRISTINA | |
PĂTÂRLĂGEANU DANIEL | TENDER CRISTINA | |
IONIŢĂ RALUCA | TENDER CRISTINA |
CLASA a VIII-a
NR.CRT. |
NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI |
PROFESOR COORDONATOR |
NAE PATRICIA | ROMAN ALINA | |
ION ALEXANDRA | ROMAN ALINA | |
MĂIŢĂ VIVIANA | ROMAN ALINA | |
DAVID RALUCA | ROMAN ALINA | |
DUMITRU CARMEN | ROMAN ALINA | |
MĂRGESCU NADIA | ROMAN ALINA | |
NEACŞU CRISTIAN | ROMAN ALINA | |
NEGUSTORU SABINA | ROMAN ALINA | |
OANCEA BIANCA | ROMAN ALINA |
CLASA a IX-a A
NR.CRT. |
NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI |
PROFESOR COORDONATOR |
IANCU DAVID-DANIEL | ROMAN ALINA |
CLASA a IX-a D
NR.CRT. |
NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI |
PROFESOR COORDONATOR |
BLIDARU ALEXANDRU-CRISTIAN | ANTONESCU GH. | |
POPESCU IRINA-ELENA | ANTONESCU GH. |
CLASA a IX-a F
NR.CRT. |
NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI |
PROFESOR COORDONATOR |
PETRE ALEXANDRA | STAN LOREDANA | |
DĂNESCU LUCIANA | STAN LOREDANA | |
PETROŞAN IONELA | STAN LOREDANA | |
ZAHARESCU ELENA | STAN LOREDANA | |
DINU IOLANDA | STAN LOREDANA | |
DAMIAN DENISA | STAN LOREDANA | |
BUZESCU BIANCA | STAN LOREDANA | |
ZAHARIA ŞTEFANIA | STAN LOREDANA | |
DOBRE DIANA | STAN LOREDANA | |
DAVID ALEXANDRA | STAN LOREDANA | |
AVRAM EMILIA | STAN LOREDANA | |
VASILE SILVIA | STAN LOREDANA | |
ION ANDREEA | STAN LOREDANA | |
RAICU ELENA | STAN LOREDANA |
CLASA a X-a G
NR.CRT. |
NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI |
PROFESOR COORDONATOR |
DUMITRAŞCU ANDREEA | STAN LOREDANA | |
VIERIU CRISTINA | STAN LOREDANA | |
DUBĂLARU GABRIELA | STAN LOREDANA | |
ZAHARIA DIANA | STAN LOREDANA |
CLASA a XI-a A
NR.CRT. |
NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVULUI |
PROFESOR COORDONATOR |
BACHEȘ ANDREI | STAN LOREDANA | |
IRIMIA MĂDĂLIN | STAN LOREDANA | |
POPA IULIANA | STAN LOREDANA | |
TĂNASE MIRCEA | STAN LOREDANA | |
MARTIN LAURA | STAN LOREDANA |
REZULTATELE CONCURSULUI INTERNAŢIONAL DE CREAŢIE PLASTICĂ „FAMILIA MEA”
REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII
COLEGIULUI NAŢIONAL „ MIHAI VITEAZUL” SLOBOZIA
LA CONCURSUL INTERNAŢIONAL DE CREAŢIE PLASTICĂ
„FAMILIA MEA”- organizat de Colegiul Naţional “Elena Ghiba Birta” Arad
” – EDIŢIA a IV-a, 11 IUNIE 2012
NR.CRT | NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVILOR | CLASA | PREMIUL | PROFESOR ÎNDRUMĂTOR |
1. |
DIANA ZAHARIA |
IX G |
I |
STAN LOREDANA |
REZULTATELE CONCURSULUI DE CREAȚIE ”BASMELE EUROPEI”
REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII
COLEGIULUI NAŢIONAL „MIHAI VITEAZUL” SLOBOZIA
LA CONCURSUL DE CREAȚIE ”BASMELE EUROPEI”
organizat de ISJ Bistrița Năsăud
ediția a II-a, Beclean, 1 iunie 2012
NR.CRT | NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVILOR | CLASA | PREMIUL | PROFESOR ÎNDRUMĂTOR |
1. | STAN ANDREEA | a V-a | PREMIUL II | TENDER CRISTINA |
REZULTATELE CONCURSULUI DE ESEURI „IORDAN CHIMET”
REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII
COLEGIULUI NAŢIONAL „ MIHAI VITEAZUL” SLOBOZIA
LA CONCURSUL DE ESEURI ”IORDAN CHIMET”
organizat de Clubul ”Kiwanis” București
15 mai 2012
NR.CRT | NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVILOR | CLASA | PREMIUL | PROFESOR ÎNDRUMĂTOR |
1. | BĂICOIANU DANIELA | a X-a B | Mențiune | ROMAN ALINA |
REZULTATELE CONCURSULUI DE CREAȚIE LITERARĂ „CETIȚI-LE NOAPTEA”
REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII
COLEGIULUI NAŢIONAL „ MIHAI VITEAZUL” SLOBOZIA
LA CONCURSUL INTEJUDEȚEAN DE CREAȚIE LITERARĂ ” CETIȚI-LE NOAPTEA”
organizat de Colegiul Național” Ion Minulescu” Slatina
1 iunie 2012
NR.CRT | NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVILOR | CLASA | PREMIUL | PROFESOR ÎNDRUMĂTOR |
1. | PENCU SILVIA | a XI-a F | al III-lea (proză scurtă) | ROMAN ALINA |
REZULTATELE CONCURSULUI DE CREAŢIE ŞI INTERPRETARE „ANA BLANDIANA”
REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII
COLEGIULUI NAŢIONAL „ MIHAI VITEAZUL” SLOBOZIA
LA CONCURSUL DE CREAŢIE ŞI INTERPRETARE ”ANA BLANDIANA”
EDIŢIA I
Brăila, 1 Iunie, 2012
Secțiunea : ESEU
NR.CRT | NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVILOR | CLASA | PREMIUL | PROFESOR ÎNDRUMĂTOR |
1. | PENCU SILVIA | XI F | MENȚIUNE | ROMAN ALINA |
Secțiunea : CRITICĂ
NR.CRT | NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVILOR | CLASA | PREMIUL | PROFESOR ÎNDRUMĂTOR |
1. | TUDOR CAMELIA | IX A | MENȚIUNE SPECIALĂ | ROMAN ALINA |
2. | ANGHEL ANDREEA | IX A | MENȚIUNE SPECIALĂ | ROMAN ALINA |
3. | LASCU ALEXANDRA | XI F | MENȚIUNE SPECIALĂ | ROMAN ALINA |
Secțiunea : POEZIE
NR.CRT | NUMELE ȘI PRENUMELE ELEVILOR | CLASA | PREMIUL | PROFESOR ÎNDRUMĂTOR |
1. | NĂSTASE DANIELA | XIF | MENȚIUNE SPECIALĂ | ROMAN ALINA |
2. | GRIGORE SIMINA | XIF | MENȚIUNE SPECIALĂ | ROMAN ALINA |
REZULTATELE CONCURSULUI „SĂRBĂTOAREA ÎNVIERII – LUMINA SUFLETELOR NOASTRE”
REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII
COLEGIULUI NAŢIONAL „MIHAI VITEAZUL” SLOBOZIA
LA CONCURSUL DE CREAȚII LITERARE
SĂRBĂTOAREA ÎNVIERII – LUMINA SUFLETELOR NOASTRE
organizat de Scoala nr. 4 Fetesti, aprilie 2012
Nr crt |
Elev |
Clasa |
Premiul obtinut |
Profesor indrumator |
1 |
Stan Andreea |
V |
I |
Tender Cristina |
REZULTATELE CONCURSULUI „SMART”
REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII
COLEGIULUI NAŢIONAL „MIHAI VITEAZUL” SLOBOZIA
LA CONCURSUL „SMART”
Nr crt |
Elev |
Clasa |
Premiul obtinut |
Sectiunea |
Punctaj |
Profesor indrumator |
1 |
Dobrin Alexandru |
VIII |
III |
Limba română |
92 |
Tender Cristina |
REZULTATELE CONCURSULUI „MAREA NEAGRĂ DIGITALĂ”
REZULTATELE OBȚINUTE DE ELEVII
COLEGIULUI NAŢIONAL „ MIHAI VITEAZUL” SLOBOZIA
LA CONCURSUL MAREA NEAGRĂ DIGITALĂ
Editia III – martie 2012
Nr crt |
Elev |
Clasa |
Premiul obtinut |
Sectiunea |
Profesor indrumator |
1 |
Cojocaru Cristian |
IX A |
I |
Multimedia (Film) |
Lepadatescu Monica |
2 |
Helmeseanu Alexandru Stiuca Alexandru |
IX A |
II |
Multimedia (Film) |
Lepadatescu Monica |
3 |
Anghel Monica |
IX A |
II |
Multimedia (Prezentare PowerPoint) |
Lepadatescu Monica |
4 |
Dumitru Elena |
XII B |
II |
Multimedia (Prezentare PowerPoint) |
Lepadatescu Monica |
5 |
Anton Marinela |
XI G |
Mentiune |
Grafica |
Stoica Mona |